יוסי שטרית אדריכלים

זה הזמן לבחור אדריכל - השאירו פרטים לתיאום פגישת הכרות

יעוץ תכנון אדריכלי עיצוב פנים חדשנות ויצירתיות

יוסי שטרית אדריכל בעל ניסיון מגוון ומביא לידי ביטוי תפיסות חדשניות ועיצוב ייחודי המתאים למקום, לתקציב ולמשתמש הסופי של הפרויקט. המשרד רואה בכל פרויקט הזדמנות לשנות ולעצב את הסביבה תוך בחינת חלופות תכנוניות, עבודת צוות ושיתוף הלקוח בתהליך התכנון. המשרד מתמחה בתכנון ויעוץ אדריכלי ללקוחות פרטיים ויזמים בבניה חדשה, שיפוץ והרחבה. יעוץ ברכישת דירה ושינויי דיירים ברכישה מקבלן. ניהול תכנון ושינויי דיירים ליזמים. המשרד גם עוסק בעיצוב פנים למסחר ועסקים, רשתות מזון ומשרדים. בד בבד המשרד יוצור קשרי עבודה עם רשויות עירוניות, גופים ממשלתיים, יזמים, עמותות וחברות ציבוריות מתוך רצון כנה להשפיע על המרחב הציבורי בארץ.

אדריכל יוסי שטרית סיים לימודי אדריכלות בטכניון בשנת 2005 ומאז עוסק בעיקר בתכנון המגורים, תכנן והוביל פרויקטים עבור עשרות יזמים ומאות לקוחות פרטיים. יוסי אדריכל רשוי התמחה בתחום הבניה הציבורית, מסחרית, רוויה ופרטית במשרדי אדריכלים מהמובילים בארץ ביניהם משרד משה צור ומשרד קנפו כלימור. כמו כן, תיפקד כאדריכל חברה בחברות יזמיות. במסגרת תפקידו עסק גם בניהול צוות מתכננים בתוך החברה ומחוצה לה. יוסי צבר נסיון רב בתכנון וביצוע של פרויקטי בניה ובחר לעסוק גם בכתיבת חוות דעת מומחה בתביעות ליקויי בניה. בשנת 2016 השלים תואר שני בלימודי מקרקעין בטכניון.

לצפייה בפרופיל לחצו כאן

כי אנחנו קמים בבוקר בשביל להפוך את החלום שלכם למציאות

מהקמת הקונספט עד לידית של הדלת

ליווי בבחירת הנכס, יעוץ, בדיקות התכנות, תכנון, עיצוב פנים ועד פרטי נגרות וסטיילינג. במשרדנו תוכלו להגשים חלום בשלמותו.

16 שנות ניסיון

תחום הבניה מגוון ונלמד אך ורק בשטח. לאדריכל שטרית שעות רבות של נסיון פיקוח בשטח, עבודה מול אנשי מקצוע, ויזמים מכל הסוגים. נסיון זה עומד לשרותכם בפתרון האתגרים שיציב הפרויקט שלכם.

מגוון תחומים באדריכלות

לאדריכל יוסי שטרית נסיון רב תחומי. התמחותו במשרדים המובילים בארץ בשילוב עם משרת אדריכל בחברה יזמית, לימודים באקדמיה כמו מתן חוות דעת לבתי משפט נותן לכם הלקוחות מניפה מגוונת של כלים להפוך את הפרויקט שלכם להצלחה אמיתית

חידוש ייחודי והבלטה של הפרוייקט במסגרת התקציב

קובעים תקציב ונצמדים אליו ככל הניתן. כבר בשיחות הפתיחה יוגדר יעד תקציב ועלפיו יבוצע התכנון. כמובן שתמיד נשמח לקבל פרויקט בתקציב בלתי מוגבל :-)

קו ייחודי ונקי ללא פשרות על הפונקציאנליות

תמיד נשאף לאפקט וואוו מתמשך, לא רק בכניסה לפרויקט ומרחוק אלא התפעולת חוזרת מכל פרטי הפרויקט על מגוון שכבותיו ועומקו

יחס אישי וליווי של הפרוייקט מבלי גורמים מתווכים

משרדנו הוא משרד אדריכל בוטיק. הקשר של המזמין הוא אישי עם האדריכל ללא מתווכים, ללא שרטטים או פרילנסרים. הקשר תמיד עם האדריכל הראשי המנהל את התכנון.

YosArcRoLogo_copy_2

זה הזמן לבחור אדריכל - השאירו פרטים לתיאום פגישת הכרות

יעוץ תכנון אדריכלי עיצוב פנים חדשנות ויצירתיות

... כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.
YosArcRoLogo_copy_2

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

אנחנו חולמים לחלום את הפרויקט הבא שלכם

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי